Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[#1] Wywiady ze sławami MPC - Marcoly aka Draconis!


Radi™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Nazywam się Radi. Jako, że Landiago już nie przeprowadza wywiadów w swojej serii, postanowiłem ją kontynuować. Wczoraj przeprowadziłem wywiad z Marcolym.

Zapraszam do lektury.

 

Pytanie nr 1

 

- Co sądzisz o LeagueSharpie?

- Wyjebane w psów, połowa ich API to przepisane AllClass z BoL’a, do tego SoNiice (joduskame) to j****y scammer.

 

Pytanie nr 2

 

- Jak odstresowujesz się od cebulaków na MPC?

- Dzwonie do swojej nauczycielki z pytaniem czy idziemy do kina, bo fajna dupa.

 

Pytanie nr 3

 

- Czy perm użytkownika „Mistejk” jest słuszny?

- Nie jest słuszny, trochę hitleap nikomu nie zaszkodziło, do tego „zabawa w hackera” przypomina mi tylko bonza i daroniana XDDD

 

Pytanie nr 4

 

- Uważasz podobno, że Vaginus to dobry moderator. Czy to prawda?

- Vaginus to k***a, nic więcej do dodania. Robi z siebie pajaca a jego ryj woła o pomste do nieba. Jakbym zobaczył jego dowód to umarłbym ze śmiechu.

 

Pytanie nr 5

 

- To prawda, że zapierdalasz ostre solówki na harfie?

- Oczywiście, kupiłem harfę za 70k od Popka.

- Ja gram na wiolonczeli, może duet w filharmonii?

- xDDDDDDD

 

Pytanie nr 6

 

- Do czego piszesz teraz skrypt?

- Rework wszystkich skryptów z własnym libem. Closed beta coming soon™.

 

Pytanie nr 7

 

- Br****s czy P*hub?

- Br****s, ale mało stuffu. Najlepiej mieć premki wszędzie.

 

Pytanie nr 8

 

- Jaki jest twój ulubiony skin?

- Ofc,  że Pornstar Ahri.

 

Pytanie nr 9

 

- Co jadłeś na śniadanie?

- Tosty k***a

 

Pytanie nr 10

 

- Czy to prawda, że splash Debonair Jayce to ty po remake?

- Nieprawda bo jestem piękniejszy od niego.

- No jasne.

 

Pytanie nr 11

 

- Jakie kobiety cię interesują?

- Brunetki, fajna dupa bo cycki jeszcze przeżyje, zielone oczy w które mógłbym głęboko spojrzeć, świetne nogi i raczej w moim wieku/starsze :v

 

Pytanie nr 12

 

- Dlaczego naturus nazwała cię „chamem”?

- Ponieważ nie złożyłem jej życzeń na 18 urodziny. #kino

 

Pytanie nr 13 (moje ulubione)

 

- Z czym ci się kojarzy nazwa „Pegas”?

- Ze śmietnikiem i teledyskiem disco-polo.

 

Pytanie nr 14

 

- Jak to jest być Best Vayne EUNE na samym SAC:R?

- Nic trudnego, enemy mają movement cegły.

 

Pytanie nr 15

 

- Propsujesz pimpa za gust muzyczny?

- Propsy w c**j, też słucham.

 

Pytanie nr 16

 

- Ulubiony team piłkarski?

- Bayern Monachium forever.

 

 

- Dziękuję za przeprowadzenie wywiadu i poświęcenie swojego cennego czasu.

- Nie ma za co Radku.

 

Wywiad jest 100% autentyczny, zabraniam kopiowania.

Opublikowano

Radi sie wczoraj staral, az wyzywal nas bo mu przeszkadzalismy w wywiadzie.

 

 

 - Ja gram na wiolonczeli, może duet w filharmonii?

- xDDDDDDD
[3:26:00 PM] Katatuki.: :D
[3:26:06 PM] Radek: Tru
[3:26:29 PM] Katatuki.: - Co jadłeś na śniadanie?
- Tosty k***a
[3:26:31 PM] Katatuki.: To cos dla Ciebie.
[3:26:48 PM] Radek: xD

 
Huh.

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...